Pannonian Challenge - popratni program

Gdje, što i kako možete vidjeti na ovogodišnjem Pannonianu

Osim sportskog i glazbenog programa, tu je i ove godine kulturni segment, ali ovaj puta u puno većem opsegu nego do sada. Uz to što ćete moći pratiti vrhunske sportaše i plesati uz zanimljive ritmove, možete također i pokazati svoju umjetničku stranu. Kada trebate biti u parku da ne propustite svoj najdraži dio festivala, provjerite u cjelokupnom festivalskom programu.

 

 

SPORTSKI PROGRAM

 

15.srpnja 

Kazamat

20:00h Party

 

16.srpnja – SKATE DAY

SRC Copacabana – skatepark

11:00h - 13:00h  Otvoreni trening za sve

13:00h - 15:00h Trening za skejtere

15:00h - 17:00h  Skate amateri - natjecanje

17:00h - 18:00h  Skate pro - zagrijavanje

18:00h - 19:45h  Skate  pro - kvalifikacije

20:00h - 21:30h  Skate pro - finale 

21:45h - 22:00h  Dodjela nagrada

 

Dvorište kluba Vega

22:00h  Party

 

17.srpnja – INLINE DAY

SRC Copacabana – skatepark

11:00h - 13:00h  Otvoreni trening za sve

13:00h - 15:00h  Trening za inline

15:00h - 17:00h  Inline amateri - natjecanje

17:00h - 18:00h  Inline pro - zagrijavanje

18:00h - 19:45h  Inline pro - kvalifikacije 

20:00h - 21:30h Inline pro - finale 

21:45h - 22:00h Dodjela nagrada

 

Dvorište kluba Vega

22:00h  Party

 

18.srpnja

Dvorište kluba Vega

22:00h  Party

 

19.srpnja

Dvorište kluba Vega

20:00h  Party

 

20.srpnja

Dvorište kluba Vega

22:00h  Party

 

21.srpnja - BMX THURSDAY

SRC Copacabana – skatepark

10:00h - 16:00h  Trening - BMX Freestyle Park World Cup

16:00h - 17:00h  Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup - prva grupa

17:00h - 19:00h  Kvalifikacije -  UCI BMX Freestyle Park World Cup - prva grupa

19:00h - 20:00h  Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup - druga grupa

20:00h - 22:00h  Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup - druga grupa

 

Dvorište kluba Vega

22:00h  Party

22.07. / PETAK

 

22.srpnja - BMX FRIDAY

 

SRC Copacabana – skatepark

09:00h - 11:00h  Trening - BMX Freestyle Park Junior

11:00h - 12:00h  Kvalifikacije - BMX Freestyle Park Junior

12:00h - 13:30h  Trening - BMX Freestyle Park Amateur

13:30h - 15:40h  Kvalifikacije - BMX Freestyle Park Amateur

16:00h - 17:00h  Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls

17:00h - 17:40h  Kvalifikacije - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls

17:40h - 18:50h  Trening - Semi Final UCI BMX Freestyle Park

20:00h - 22:00h  Polufinale -  UCI BMX Freestyle Park World Cup

 

Dvorište kluba Vega

22:00h  Party

 

 

23.srpnja  – BMX SATURDAY

SRC Copacabana – skatepark

10:00h - 11:20h  Slobodni trening za sve

11:20h - 12:00h  Trening - BMX Freestyle Park Girls Amateur

12:00h - 13:00h  Natjecanje - BMX Freestyle Park Girls Amateur

13:00h - 13:40h  Trening - BMX Freestyle Park Junior

13:40h - 14:30h  Finale -  BMX Freestyle Park Junior

14:30h - 16:30h  Slobodni trening za sve

16:30h - 17:10h  Trening - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls

17:10h - 17:45h  Finale - UCI BMX Freestyle Park World Cup Girls

17:45h - 18:30h Trening - BMX Freestyle Park Amateur

18:30h - 19:40h  Finale -  BMX Freestyle Park Amateur

19:40h - 20:30h  Trening -  Final UCI BMX Freestyle Park

20:40h - 22:10h  Finale - UCI BMX Freestyle Park World Cup

22:10h  Dodjela nagrada

 

Dvorište kluba Vega

22:10h  Party

 

KULTURNI PROGRAM  

15.07.

Kazamat

20:30h  Izložba

 

16.07.

SRC Copacabana – chill zona

17:00h -19:00h B-Boying (Break Dance) 1 VS 1 Competition - Seven 2 Smok

10:00h - 22:00h  Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

 

17.07.

SRC Copacabana- chill zona

17:00h - 20:00h  Graffiti Jam

10:00h - 22:00h  Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

 

Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume

 

18.07.

SRC Copacabana – chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

18:00h - 19:00h  B-Boying (Break Dance) Workshop - B-Boy Nito

19:00h - 20:00h  Hip-Hop Dance Workshop - Honey

 

Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume

21:00h - 22:00h Predstava "Mjesečina"

 

19.07.

SRC Copacabana - chill zona

10:00h - 22:00h  Kiparska kolonija

16:00h -18:00h Dječja radionica

18:00h - 19:00h Graffiti Workshop - Moler 1

19:00h - 20:00h  DJ Workshop - DJ Marushk

 

Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume

19:00h - 20:00h Predstava  "Putovanje u središte sebe"

 

20.07.

SRC Copacabana- chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

18:00h - 19:00h Beatbox Workshop - Tyfa

19:00h - 20:00h MC Workshop - MC RIMA

 

 Dvorište kluba Vega

16:00h-18:00h Mali tečaj glume

 

21.07.

SRC Copacabana - chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

 

22.07.

SRC Copacabana – chill  zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

 

23.07.

SRC Copacabana – chill zona

10:00h - 22:00h Kiparska kolonija

16:00h -18:00h  Dječja radionica

 

Cijeli glazbeni dio festivala pogledajte OVDJE.