© 2014 Turistička zajednica grada Osijeka. Sva prava zadržana.

Sportska događanja

BOKS
NSD Gradski vrt, Trpimirova 23
30.11., Osijek Boxing Open 2014, revijalni turnir

FUTSAL
SD Zrinjevac, Reisnerova 46/a
14.11., 20 sati, Osijek Kelme – Novo vrijeme (Makarska), 8. kolo Prve HL
28.11., 20 sati, Osijek Kelme – Square (Dubrovnik), 10. kolo Prve HL

KARATE
NSD Gradski vrt, Trpimirova 23
22.11., 10 sati, Kup Osijeka, međunarodni turnir u katama i borbama za sve dobne kategorije

KOŠARKA
NSD Gradski vrt, Trpimirova 23
8.11., Vrijednosnice Osijek – Ribola Kaštela, 6. kolo A-1 HL (m)
29.11., Vrijednosnice Osijek – Jolly Jadranska banka Šibenik, 9. kolo A-1 HL (m)

KUGLANJE
Kuglana Pampas, Š. Petefija bb
8.11., 14,30 sati, Kandit – Grmoščica (Zagreb), 8. kolo Prve HL (m)
15.11., 14,30 sati, Osijek – Medveščak 1958 (Zagreb), 9. kolo Prve HL (m)
22.11., 14,30 sati, Kandit – Fortuna (Đakovo), 10. kolo Prve HL (m)
29.11., 14,30 sati, Osijek – Kandit, 11. kolo Prve HL (m)

NOGOMET
Stadion Gradski vrt, Wilsonova bb
2.11., 15 sati, Osijek – Zagreb, 14. kolo Prve HL (m)
22.11., Osijek – Istra 1961 (Pula), 16. kolo Prve HL (m)
Igralište Mačkamama, Gacka 1c 2.11., Osijek – Dinamo Maksimir (Zagreb), 6. kolo Prve HL (ž)
15.11, Osijek – Katarina Zrinski (Čakovec), 8. lolo Prve HL (ž)

ODBOJKA
NSD Gradski vrt, Trpimirova 23
1.-2.11., Mursa-Osijek – Sisak, 4. kolo Prve A HL – skupina 1 (m)
1.-2.11., Osijek 06 – HAOK Rijeka CO, 4. kolo Prve A HL – skupina 2 (ž)
15.-16.11., Mursa-Osijek – Rovinj, 6. kolo Prve A HL – skupina 1 (m)
15.-16.11., Osijek – Split 1700, 6. kolo Prve A HL – skupina 2 (ž)

RUKOMET
SD Zrinjevac, Reisnerova 46a
8.11., 18 sati, Osijek – Zrinski (Čakovec), 8. kolo Prve HL (ž)
22.11., 18 sati, Osijek – Split 2010, 10. kolo Prve HL (ž)
15.11., 18 sati, Osijek – Prelog, 8. kolo Prve HL (m)
29.11., 18 sati, Osijek – Dugo Selo, 10. kolo Prve HL (m)

NSD Gradski vrt, Trpimirova 23
15.11., 19 sati, Nexe (Našice) – Borac m:tel (Banja Luka, BiH), 9. kolo SEHA lige (m)

STOLNI TENIS
NSD Gradski vrt, Trpimirova 23
2.11., 11 sati, Vodovod - Osijek – Zagreb, 3. Kolo Superlige (m)
2.11., 18 sati, Vodovod- Osijek – IGEA Željezničar (Varaždin), 3. kolo Superlige (m)
29.11., 11 sati, Vodovod- Osijek – Dr. Časl (Zagreb), 5. kolo Superlige (m)
29.11., 18 sati, Vodovod- Osijek – Podravka (Koprivnica), 5. kolo Superlige (m)